Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › 0,39 zł za minutę i 0,18 zł SMS w Play Mixtura
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość13 maja 2009 o 16:05Liczba postów: 139183 -
Anonimowy
Gość13 maja 2009 o 20:08Liczba postów: 139183 -
Anonimowy
Gość13 maja 2009 o 21:32Liczba postów: 139183Ignac: nikt nie ma stawki 2gr/100kB? Otóż Simplus ma taką w pakietach:) Heyah ma niekorzystne naliczanie co 100kB a Simplus w taryfie Nowy Simplus ma naliczanie pakietów internetowych co do 1 bajta!!!!! Przykładowo ściągasz małą pocztę, aktualizujesz RSS w telefonie w mini operze, odbierasz 20kB. W Simplusie płacisz za 20kB a w Heyah za 100kB , czyli 5 razy drożej. Nie taka ta Heyah ciekawa…Simplus zwycięża. Mówi to Simplusowiec od 10lat…
-
Anonimowy
Gość13 maja 2009 o 21:36Liczba postów: 139183 -
zalezy kto jak korzysta bo w skali roku zyskujac 0,10 pln na minucie mozna zaoszczedzic na nowy telefon (porownanie mixa do fresha) a i pakiety mniejsze o polowe tak wiec biorac pod uwage ceny telefonow mniejsze srednio o 100 150pln niz na wolnym rynku ja osobiscie nie bawilbym sie w mixa na dzien dzisiejszy wychodzi ze najtansza oferte jesli chodzi o mixa ma zetafon (0,29 pln do wszystkich oprocz play) nie wiem jak u nich wyglada sprawa z cenami telefonow
-
Anonimowy
Gość14 maja 2009 o 06:42Liczba postów: 139183 -
Anonimowy
Gość14 maja 2009 o 08:31Liczba postów: 139183@ klik – ale Plus faworyzuję swoich, i dlatego Play ma problemy z dobra jakością – ich rozmowy są puszczane w drugiej kolejności.
co do Mixa – chyba czegoś więcej można było się spodziewać, do tego ponoć mają telefon Toshiby promować…użytkownicy innych mixów nie znajda raczej powodu do migracji
-
Anonimowy
Gość15 maja 2009 o 12:12Liczba postów: 139183Jak czytam posty ludzi, którzy piszą o złym zasięgu Play to nie mogę wyjść z "podziwu". Korzystacie z Play drodzy koledzy czy piszecie żeby sobie popisać? Mam i Plusa i Play Fresh i nie widzę żadnej różnicy w zasięgu i jakości rozmów. Fresh się tylko loguje jako sam Play (b. często) lub jako Plus GSM Play w roamingu. Ot i cała różnica.
-
Anonimowy
Gość18 maja 2009 o 14:10Liczba postów: 139183Dla mnie playfresh to dobra oferta pre-paidowa ale nie najlepsza. 29Groszy za minute to korzystna oferta ale w tym momencie nie najkorzystniejsza. Nie lubię się powtarzać ale zetafon poza tym że ma słabe teleofny w ofercie daje najniższe stawki na rynku. Poniżej 20groszy nie zszedł jeszcze nikt w ofertach pre-paidowych. A chyba stawki się liczą a nie telefony. Gdybym chciał fajną komórkę to bym podpisał umowę na abonament.
-
-
AutorWpisy