Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Pozostali producenci › myPhone Infinity – recenzja wlasna › Odpowiedz na: myPhone Infinity – recenzja wlasna
[quote]
na infinity lte+ czekam z ciekawosci, zeby zobaczyc nowe dzielo, ale hammer infinity kupilbym, w teren[/quote]
a ja nie. nie wydałbym 900- 1000 zł na teleofn tylko okazjonalnie wykorzystywany, kupiłbym taki na stałe i miałbym możliwość używania go na budowie czy gdzieś. na taki „weekendowy” telefon dałbym góra 500 zł.
[quote]
hammer na wakacje by pasowal jak ulał [/quote]
wszystkei ważniejsze targi już były… chyba nie dojdzie do premiery tak prędko.