Start › Forum › Sprzęt › Samsung › Samsung Corby II S3850 oficjalnie zaprezentowany › Odpowiedz na: Samsung Corby II S3850 oficjalnie zaprezentowany
Gość
20 sierpnia 2011 o 11:57
Liczba postów: 139199
ja przedłużyłam umowę wziełam go za 1zł na 48 doładowań za 30zł ma on tylko 2 minusy nie ma słuchawek i kabla usb tak to jest super