Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › 2 miliony dekoderów fabryki Cyfrowy Polsat Technology › Odpowiedz na: 2 miliony dekoderów fabryki Cyfrowy Polsat Technology
Gość
27 lutego 2011 o 19:58
Liczba postów: 139040
Ja jestem zadowolony z oferty polsatu i z ich dekoderów również. To że produkcja przekroczyła 1 milion, a planowany jest następny to świadczy o tym, że platforma ma się dobrze. Ważne, że każdy może wybrać sobie tuner odpowiedni dla siebie.