Start › Forum › Rozrywka › Konkursy i loterie › Loteria Ery: Czy stałeś się dzisiaj milionerem? pod lupą UKE › Odpowiedz na: Loteria Ery: Czy stałeś się dzisiaj milionerem? pod lupą UKE
Gość
27 lutego 2011 o 10:56
Liczba postów: 139233
Udana reklamacja. Mogę sie nią podzielić – dla tych, którzy nie wysyłali sms a nacisneli podczas połączenia telefonicznego 1.
iwonah@op.pl