Jesteś tutaj:----Reply To: Loteria Pusty SMS reklamowym blefem
Reply To: Loteria Pusty SMS reklamowym blefem2018-01-22T06:13:41+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Loteria Pusty SMS reklamowym blefem Reply To: Loteria Pusty SMS reklamowym blefem

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140037

Hej.
A ja nie dałem się oszukać, ale mnie wkurzyli, a po tym, co na Waszym forum przeczytałem mam ich za najgorszych oszustów.
Niech każdy z Was napisze sobie smsa składającego się np. z samych spacji – jak najdłuższego, mój telefon pozwala na smsa o długości 6×160 znaków, czyli wysyła go jako 6 smsów. Takiego smsa należy wysłać pod nr 8043 co najmniej 10x dziennie. Należy tak postępować przez co najmniej miesiąc. Namawiajcie wszystkich znajomych do takiego procederu, piszcie do wszystkich maile, żeby tak robili, a jeszcze niech Wasi znajomi te maile wysyłają do swoich znajomych.

Oszuści płacą za każdego wysłanego do nich darmowego smsa. Jeżeli milony ludzi w kraju zaczną wysyłać do nich duże ilości smsów, a zamiast się dać nabrać na płatnego smsa będą nadal wysyłać im dziesiątki darmowych smsów, zmusimy wtedy tych oszustów do zaprzestania oszukiwania ludzi.

Zna ktoś jakiś dobry program, którym bym mógł obsłużyć telefon, żeby wysyłał te smsy na okrągło?
Bo przecież im więcej smsów wyślę, tym większe szanse mam na wygraną 😉 Haha 😀
Przy tytm zablokowałem sobie u operatora smsy marketingowe, tzn. że smsów z numeru 74500 nie otrzymuję 🙂

Namawiam wszystkich do wysyłania jak największej liczby smsów na darmowy nr 8043 – to jest sms na koszt odbiorcy 🙂

Pozdrawiam i jeszcze raz gorąco zachęcam do smsowania…

P.S. Po 20 smsie (x6) przestali do mnie odpisywać – nie wiem dlaczego :lol

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile