Start › Forum › Sprzęt › LG › Sprzedano już 2 mln LG Cookie (LG- KP500) › Odpowiedz na: Sprzedano już 2 mln LG Cookie (LG- KP500)
Gość
29 stycznia 2011 o 19:00
Liczba postów: 139239
Jestem bardzo zadowolona z niego …. Tak szybko się nie znudzi jak inne… Dobry dla nastolatków.. Wszystko pod ręką …. 😀 SUPER!!