Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Paweł Patkowski opuszcza Plusa dla Orange › Odpowiedz na: Paweł Patkowski opuszcza Plusa dla Orange
Gość
28 stycznia 2011 o 22:43
Liczba postów: 139075
No cóż taki dobry a odszedł. W końcu 1650tys. prepaidów poszło do kosza w Plusie w ciągu ostatnich 2 lat! Skandal.