Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Koniec sporu o Erę – początek T-Mobile? › Odpowiedz na: Koniec sporu o Erę – początek T-Mobile?
Gość
15 grudnia 2010 o 08:58
Liczba postów: 139017
a prezent ala akcjonariuszy Elektrimu?