Start › Forum › Inne › Symbian › Haker umieścil tylne drzwi w firmwarze Symbiana › Odpowiedz na: Haker umieścil tylne drzwi w firmwarze Symbiana
Oj to nie miła informacja mam 5530 XM 🙂 😮 ale… z drugiej strony wszystko można złamać 😉