Start › Forum › Sprzęt › PDA › Pierwszy czytnik z zabezpieczeniem DRM: VEDIA eReader K4 › Odpowiedz na: Pierwszy czytnik z zabezpieczeniem DRM: VEDIA eReader K4
Gość
1 grudnia 2010 o 08:42
Liczba postów: 138995
Ze względu na ekran TFT to czas czytania jest krótki, do 7h w laboratorium. 🙁