Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Dwa miesiące rozmów bez limitu w Heyah › Odpowiedz na: Dwa miesiące rozmów bez limitu w Heyah
Gość
30 listopada 2010 o 15:46
Liczba postów: 139004
@bansys – przecież taką ilość promocji nie wprowadziła tylko heyah. Gdyby tak przeanalizować pozostałych operatorów to pewnie mielibyśmy podobne zestawienie : Weź pod uwagę chociażby Orange :świąteczne promocja pre-paidowa, obniżki cen na Free i freedom, nowości telefoniczne ,a przed nami jeszcze bonusy w zwierzecych taryfach. Okres świąteczny sprzyja pojawiania się promocji, ale jeśli chodzi o porównania to myślę , że dopiero przyjdzie na to czas.