Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play poczeka na nową ustawę o VAT › Odpowiedz na: Play poczeka na nową ustawę o VAT
Gość
24 listopada 2010 o 20:23
Liczba postów: 139232
Prezydent jeszcze tej całej ustawy o wyższym podatku VAT nie podpisał, więc należy poczekać z tymi zapędami. Decyzja Orange może być po prostu przedwczesna.