Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Pakiet 1000 minut w OPOP bez stacjonarnych › Odpowiedz na: Pakiet 1000 minut w OPOP bez stacjonarnych
Gość
5 listopada 2010 o 18:02
Liczba postów: 138942
w co ten Orange gra? przecież to bzdura i chyba na siłę chcą odciągnąć od siebie klientów. W żadnej innej sieci takie rzeczy nie mają miejsca. W Heyah natomiast dzwonię za darmo po każdym doładowaniu.. wystarczy, że załaduję kwotą 30 zł i ze wszystkimi w swojej sieci gadam nic nie płacąc, a do 29 zł z wybranym numerem. Dobrze, że dawno moi znajomi przenieśli się do Heyah i nie muszę bawić się w pakiety 😉