Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Bezlik prezentów na 14 Urodziny w Plusie › Odpowiedz na: Bezlik prezentów na 14 Urodziny w Plusie › Odpowiedz na: Odpowiedz na: Bezlik prezentów na 14 Urodziny w Plusie
Gość
25 września 2010 o 11:08
Liczba postów: 139210
Ironia ? Sarkazm ? Czy tylko nabijanie sobie liczby wpisów ?