Start › Forum › Sprzęt › HTC › Pierwsze zdjęcia przedstawiające bestię wśród smartfonów- HTC HD3/HD7 › Odpowiedz na: Pierwsze zdjęcia przedstawiające bestię wśród smartfonów- HTC HD3/HD7 › Odpowiedz na: Odpowiedz na: Pierwsze zdjęcia przedstawiające bestię wśród smartfonów- HTC HD3/HD7
Gość
23 września 2010 o 13:11
Liczba postów: 139230
Szkopuł w tym, że Mercedes ma pod maską wszystko to co ma w sobie najgorszy samochód obojętnie jakiej marki, a produktom Apple’a pod maską sporo brakuje nawet w porównaniu z najgorszymi odpowidnikami innych firm pomimo że produkty Apple’a „mają cenę Mercedesa” :-).