Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Bezlik rozmów w biznesie Plusa › Odpowiedz na: Bezlik rozmów w biznesie Plusa
Eeee… Nowe taryfy z pakietami kwotowymi poproszę… Albo bez niczego – z abonamentem za utrzymanie numeru za 5 zł i dobieraniem co komu pasuje 😉