Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Sprzedaż Plusa w październiku? › Odpowiedz na: Sprzedaż Plusa w październiku?
Gość
1 września 2010 o 14:26
Liczba postów: 139021
kryzys idzie trzeba dać ludziom kasę więc wielkie molochy sprzedają bojąc się strajków i rządu idą wybory.