Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy stacjonarni › Elektroniczne faktury w modzie › Odpowiedz na: Elektroniczne faktury w modzie
Gość
6 maja 2010 o 06:25
Liczba postów: 139229
A jak do elektronicznych faktur odnosi się Urząd Skarbowy przy odliczeniu ulgi internetowej?