Start Forum Operatorzy Operatorzy stacjonarni Elektroniczne faktury w modzie Odpowiedz na: Elektroniczne faktury w modzie

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139229

A jak do elektronicznych faktur odnosi się Urząd Skarbowy przy odliczeniu ulgi internetowej?