Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Wojna cenowa w sektorze postpaid › Odpowiedz na: Wojna cenowa w sektorze postpaid
Gość
14 kwietnia 2010 o 21:49
Liczba postów: 139232
To fakt, ale lepsze oferty powinny być wystarczającym czynnikiem, chyba, że ktoś zupełnie nie wie co się u jakiego operatora dzieje.