Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Wojna cenowa w sektorze postpaid › Odpowiedz na: Wojna cenowa w sektorze postpaid
Gość
25 marca 2010 o 18:23
Liczba postów: 139066
Chyba po prostu postawili na abonament, a prepaid traktują trochę po macoszemu.