Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Wojna cenowa w sektorze postpaid Odpowiedz na: Wojna cenowa w sektorze postpaid

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139066

Chyba po prostu postawili na abonament, a prepaid traktują trochę po macoszemu.