Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Wojna cenowa w sektorze postpaid › Odpowiedz na: Wojna cenowa w sektorze postpaid
Gość
22 stycznia 2010 o 09:32
Liczba postów: 139207
ano i tu jest pies pogrzebany bo nie ma opcji się z takiej umowy wyplątać bez konsekwencji finansowych…