Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Wojna cenowa w sektorze postpaid Odpowiedz na: Wojna cenowa w sektorze postpaid

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139089

No, ale jak podpiszesz umowe z tymi 29 groszami, to przeciez nie beda mogli jej zmienic w trakcie jej trawania. Takze nie widze problemu. Zreszta ten abonament 55 jest tak popularny i tak duzo ludzi z niego juz pewnie korzysta, ze byloby juz wiele w necie slychac jakby nie dzialala albo cos takiego.