Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play przegrywa w wojnie cenowej w pre? › Odpowiedz na: Play przegrywa w wojnie cenowej w pre?
Gość
2 listopada 2009 o 14:00
Liczba postów: 139183
no dobra, akurat jeśli o play chodzi to faktycznie oni tak ogólnie mają problemy z zasięgiem, ale w przypadku pozostałych operatorów jak ktoś w środku miasta nie ma zasięgu to już raczej wina budynku…