Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play przegrywa w wojnie cenowej w pre? › Odpowiedz na: Play przegrywa w wojnie cenowej w pre?
Gość
31 października 2009 o 17:18
Liczba postów: 139230
Może jedno i drugie, ale w tym samym mieszkaniu Heyah działa bez zarzutów.