Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play przegrywa w wojnie cenowej w pre? › Odpowiedz na: Play przegrywa w wojnie cenowej w pre?
Gość
26 października 2009 o 13:23
Liczba postów: 139210
zypolek no widać może jak w bunkrze nooo