Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play przegrywa w wojnie cenowej w pre? › Odpowiedz na: Play przegrywa w wojnie cenowej w pre?
Gość
23 października 2009 o 12:09
Liczba postów: 139089
w blokach to z tego co słyszałam to akurat o rodzaj budownictwa chodzi…