Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play przegrywa w wojnie cenowej w pre? › Odpowiedz na: Play przegrywa w wojnie cenowej w pre?
Gość
17 września 2009 o 08:05
Liczba postów: 138960
po co? no najwidoczniej po coś. może dla statystyk? kto to wie… ja tam polityki playa nigdy nie rozumiałam, tak jak i ich kampanii reklamowych…