Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Play przegrywa w wojnie cenowej w pre? Odpowiedz na: Play przegrywa w wojnie cenowej w pre?

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139202

po co? no najwidoczniej po coś. może dla statystyk? kto to wie… ja tam polityki playa nigdy nie rozumiałam, tak jak i ich kampanii reklamowych…