Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Play przegrywa w wojnie cenowej w pre? Odpowiedz na: Play przegrywa w wojnie cenowej w pre?

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139021

zypolek podejrzewam, że play już coś wymyśli żeby się od kary wywinąć… nie pierwszy raz zresztą.