Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Letnia Szkoła Korzystania z Telefonu Heyah › Odpowiedz na: Letnia Szkoła Korzystania z Telefonu Heyah
Gość
3 września 2009 o 08:02
Liczba postów: 139047
no i niestety już po konkursie… niestety nie udało mi się nic wygrać.