Start Forum Sprzęt Sony Co myślicie na temat W595 Odpowiedz na: Co myślicie na temat W595

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138974

Według mnie W595 jest phonem dla młodszych (ok.15-25), ale jeśli komuś innemu się spodoba, to znajdzie sobie w swoim, bardziej poważnej kolorze, stylu.
Wiec jest walkman- phonem dla wszystkich.