Start › Forum › Sprzęt › Sony › Co myślicie na temat W595 › Odpowiedz na: Co myślicie na temat W595
Gość
29 kwietnia 2009 o 15:15
Liczba postów: 138974
Według mnie W595 jest phonem dla młodszych (ok.15-25), ale jeśli komuś innemu się spodoba, to znajdzie sobie w swoim, bardziej poważnej kolorze, stylu.
Wiec jest walkman- phonem dla wszystkich.