Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora? Odpowiedz na: Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora?

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139041

Moim zdaniem to kolejne posunięcie, które zwala się na "kryzys" Bo teraz wszystko zwala się na kryzys. Plus ma stać się vodafone, era- tmobile i koniec z pionierskimi, polskimi operatorami.