Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora? › Odpowiedz na: Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora?
Gość
3 marca 2009 o 13:32
Liczba postów: 139183
Moim zdaniem to kolejne posunięcie, które zwala się na "kryzys" Bo teraz wszystko zwala się na kryzys. Plus ma stać się vodafone, era- tmobile i koniec z pionierskimi, polskimi operatorami.