Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora? › Odpowiedz na: Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora?
Gość
5 lutego 2009 o 15:52
Liczba postów: 138970
Etam, biedronka, pingwin czy lateksowa panienka- ważne są stawki i żeby było tanio i taniej. Obciach? Moim zdaniem- urocze.