Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora? Odpowiedz na: Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora?

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138970

Etam, biedronka, pingwin czy lateksowa panienka- ważne są stawki i żeby było tanio i taniej. Obciach? Moim zdaniem- urocze.