Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora? › Odpowiedz na: Czy jest jeszcze miejsce na kolejnego operatora?
Gość
4 lutego 2009 o 22:05
Liczba postów: 139013
No nie wiem… wydaje mi się, że samej biedronce lepiej służy promowanie dżemów.