Start › Forum › Sprzęt › PDA › Stanowisko dowodzenia z NERA WorldPhone Voyager › Odpowiedz na: Stanowisko dowodzenia z NERA WorldPhone Voyager
Fajnie, fajnie, teraz uciąć głowę hydrze będzie łatwiej, bo wszyscy będa razem.