Start › Forum › Inne › Bezpieczeństwo › Czy ktoś używał używanego sprzętu pomiarowego? › Odpowiedz na: Czy ktoś używał używanego sprzętu pomiarowego?
A co z kalibracją – robią to sami czy trzeba to robić osobno? Zastanawiam się również, czy można odebrać od nich osobiście, czy tylko wysyłka