Start › Forum › Inne › Bezpieczeństwo › Reaktywacja Confickera 1 kwietnia przeszła bez echa › Odpowiedz na: Reaktywacja Confickera 1 kwietnia przeszła bez echa
Jakie alternatywy rozważyłbyś w tej sytuacji?