Start › Forum › Inne › Bezpieczeństwo › Atak na Prima Aprilis › Odpowiedz na: Atak na Prima Aprilis
Nie mogę powiedzieć, że całkowicie się zgadzam, ale twój punkt widzenia daje do myślenia.