Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Era modyfikuje swoje logo › Odpowiedz na: Era modyfikuje swoje logo
Gość
9 kwietnia 2010 o 10:34
Liczba postów: 138928
Po malej modyfikacji logo Plusa, teraz Era zabiera się za swoje logo. Szkoda, że nie rywalizują w ten sposób na polu swojej oferty, bo ta wymaga bardziej modyfikacji. Drugie pytanie, po co wydawać pieniadze na nowe logo, gdy ciągle wisi widmo ery jako t-mobile?.