Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Era modyfikuje swoje logo Odpowiedz na: Era modyfikuje swoje logo

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138928

Po malej modyfikacji logo Plusa, teraz Era zabiera się za swoje logo. Szkoda, że nie rywalizują w ten sposób na polu swojej oferty, bo ta wymaga bardziej modyfikacji. Drugie pytanie, po co wydawać pieniadze na nowe logo, gdy ciągle wisi widmo ery jako t-mobile?.