Start › Forum › Inne › Pozostałe tematy › W jakie gier crash można zagrać? › Odpowiedz na: W jakie gier crash można zagrać?
Nigdy nie graliście w takie gry? Ja jako dziecko po prostu je uwielbiałem. Szczególnie polecam zagrać w Demolition Derby to gra wyścigowa, w której nie chodzi o to, żeby dojechać pierwszym do mety, ale o to, by zniszczyć jak najwięcej przeciwników. Znalazłem tę grę na stronie Crashgamblers https://crashgamblers.pl/. Jest tam lista różnych gier, możecie poczytać i wybrać tę, która najbardziej Wam się spodoba. Wszystkie są bardzo ciekawe, czas leci bardzo szybko, gdy grasz.