Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › CenterNet zostanie sprzedany Solorzowi? › Odpowiedz na: CenterNet zostanie sprzedany Solorzowi?
Gość
4 marca 2010 o 07:20
Liczba postów: 139199
Ci którzy łudzili się że Centernet lub Mobyland wprowadzą nową jakość w rynek polskiej telekomunikacji i wpłyną na zwiększenie konkurencji mogą się już przestać łudzić. Z Solorzem żadne zmiany nie nastąpią.