Start › Forum › Rynek › Rozliczenia i płatności › Spadają ceny połączeń, więcej dzwonimy -operatorzy zarabiają › Odpowiedz na: Spadają ceny połączeń, więcej dzwonimy -operatorzy zarabiają
Gość
19 lutego 2010 o 12:00
Liczba postów: 139196
Kolejny dowód na to że obniżki cen były GŁOWNIE zależne od znacznego spadku MTR a nie od dobrej woli jedynie słusznej sieci .Ta DOPIERO po ok 2 latach działalności , no i kolejnych obniżkach MTR wprowadziła niższe ceny w nowej usłudze . Jak sobie zaś przypominamy – obniżki MTR zostały wprowadzone przez UKE pod silnym naciskiem KE . .