Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Kto chce przejąć CenterNet? › Odpowiedz na: Kto chce przejąć CenterNet?
Gość
12 lutego 2010 o 09:50
Liczba postów: 139086
CenterNet to jednak niepoważna firma. Przypomni mi ktoś kiedy mieli swoją mega atrakcyjną ofertę abonamentową wprowadzić? Albo oferte dla młodych Extreme: wszystkie zapowiedzi kończą się u nich tylko na słowach, czynów brak