Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Startuje platforma gier multiplayer w Orange Odpowiedz na: Startuje platforma gier multiplayer w Orange

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139014

zgadzam się z romko – to po prostu odgrzewany kotlet.