Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Startuje platforma gier multiplayer w Orange › Odpowiedz na: Startuje platforma gier multiplayer w Orange
Gość
4 lutego 2010 o 20:11
Liczba postów: 139014
zgadzam się z romko – to po prostu odgrzewany kotlet.