Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Najważniejsze informacje z cennika pre-paid telefonii Dialog › Odpowiedz na: Najważniejsze informacje z cennika pre-paid telefonii Dialog
Gość
1 lutego 2010 o 19:23
Liczba postów: 139230
oferta na karte nie jest zla te 35groszy tez jest do play i za to bravo teraz czas na ere plusa i orange niech tez zrobia 35groszy do play i bedzie ok