Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Pakiety Play Online w telefonie bez 2 GB za 40zł › Odpowiedz na: Pakiety Play Online w telefonie bez 2 GB za 40zł
Gość
22 stycznia 2010 o 09:24
Liczba postów: 139092
Przy taryfikacji 100 kb i np. czestym laczeniu sie (sprawdzanie poczty itp) to te 500 MB to jest tyle samo co 5MB z taryfikacja co do 1 kb….Ta oferta jest po prostu beznadziejna !