Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Telewizja n w salonach sieci Era › Odpowiedz na: Telewizja n w salonach sieci Era
Gość
24 stycznia 2010 o 10:38
Liczba postów: 139183
Ostatnio brałem N i szkoda że wcześniej tego nie było to nie musiał bym daleko jeździć bo Erę mam nie daleko więc gites. Dokładnie, dla N to nowe punktu, dla Ery dodatkowa prowizja od sprzedaży. Proste zasady z korzyścią dla dwóch stron.