Start › Forum › Inne › Do pośmiania › Hostessy na targach CES 2010 › Odpowiedz na: Hostessy na targach CES 2010
Gość
16 stycznia 2010 o 18:02
Liczba postów: 139234
samochody laczymy z pieknymy dziewczynami tak wiec czemu i telefonow nie laczyc 🙂 (nowinek technologicznych) 🙂