Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › 120 zł w prezencie za przeniesienie numeru do Orange › Odpowiedz na: 120 zł w prezencie za przeniesienie numeru do Orange
Gość
15 stycznia 2010 o 12:24
Liczba postów: 139209
Ale przeciez to jest tylko kontynuacja dzialan orange. Zawsze promowali dodatkowo za przejscie do ich sieci. Widac to nawet w regulaminie loterii, gdzie za aktywacje abonamentu czy prepaida daja po kilkaset losow.