Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › 120 zł w prezencie za przeniesienie numeru do Orange › Odpowiedz na: 120 zł w prezencie za przeniesienie numeru do Orange
Gość
15 stycznia 2010 o 12:03
Liczba postów: 138984
Czy taki bonus poskutkuje, to się okaże, ale jak przez rok dostajesz dychę do każdego doładowania to chyba nie jest najgorzej.